роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Aici lo tems s'en, va res l'eternitat..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип на форума

 

 Мое откачено величие. ;д

Go down 
АвторСъобщение
Банг Со Йонг
Администратор.
Администратор.
Банг Со Йонг


Female Sagittarius
Брой мнения : 470
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 24

Герой
Име: Сандара-Дженифър Мелиса Банг; Банг Сън Йон
Години на героя: 17 години

Мое откачено величие. ;д Empty
ПисанеЗаглавие: Мое откачено величие. ;д   Мое откачено величие. ;д EmptyНед Юли 08, 2012 9:03 pm

Привет, момичета и... момче. ;дд Вие ме познавате, но аз реших да си обновя темата, защото от както правих онази доста неща се промениха. ;д Току-що осъзнах нещо-когато си налапал голяма джанка и започнеш да я дъвчеш не може да не мляскаш. О.О ;дд
Така, както и да е. ;дд Казвам се Росица (Роси, Ро, Роска, Рос, Лина Cho Danshin*, Byun Li**, Bangaji***, Super MIRacle****, 99 dongsaeng***** и други, но сигурно няма да мога да сложа толкова много звездички ;ддд) и съм на 12 години и 9 месеца. Мда, мнооого съм голяма. Усетихте сарказма, нали? ;дд От Софията съм (звучи ми много по-добре, когато е членувано О.О ;дд). Ермм... Това е основната информация, сега останалото. ;ддд
Значи от почти година... Нененене, няма да започвам така. Ще цитирам една велика личност, отговаряща на прякора 99 онни****** (тук въпросната персона се подвизава под името Alice. xDD) И така, ето го великия цитат ;дд
Цитат :
Ако ме опознаете ще разберете, че 24/7 се занимавам с корейци и и гледам неща за корейци и общо взето в скоро време ще стана и аз корейка. о_o' ми да. няма лошо ;д
Хич няма лошо, даже си е много хубаво т'ва. ;дд Значи, абсолютно същото важи и за мен от почти година. Даже помня и датата, пийпс-1. септември 2011 година. Оттогава успеха ми намаля с една единица, искам да уча в 18то СОУ, слушам корейски песни, гледам корейски филми, ям редовно китайско, постоянно пищя и крещя като ултимейт фен... какъвто съм. ;дд
Ами... Аааа, чакайте бе, има още, не съм свършила. ;дд Значииии, любими групи, биасове т.е. любимци, любими драми, комедии end of thinking capacity. xDD
Къхъм, да даваме по същество.
Любими групи/изпълнители:
-женски: 2NE1 <33, 4minute, Girls' Generation, T-ara, f(x); BoA, G.Na, Ailee Не са много, ама съм повече по мъжките. ;дд
-мъжки: MBLAQ <333, EXO <33, SHINee <3, Super Junior, Big Bang, Nu'Est, DBSK (те се разпаднаха, но боговете******* никога не умират ^^), B.A.P (Best Absolute Perfect); Bi Rain.
Това не са всичките, но в момента не се сещам за други. ;дд
Сега. Любимците. ;дд
Ultimate: Bang Cheol Yong a.k.a Mir.
Others: Lu Han <3, Kris <3, Chanyeol <3, Baekhyun <3, Kai <3, Lay <3, Tao <3, Sehun <3 Xiumin <3 (произнася се Шиумин ;дд), Ryewook, Leeteuk, Taemin, JR, Ren и други. ;дд
От азиатското кино не съм гледала много, но това, което съм гледала, много ми хареса. Та, гледала съм Първата любов на милионера, Dream High season 1, Couples и май е това... засега. ;дд
Дойде ред на звездичките, които стигнаха рекордната бройка седем ;дд
*Чо Даншин означава "най-нисък/а"
**Byun означава перверзен/а. Съчетах го с Ли от Лина и се получи БюнЛи. ;дд
***Виж герой. ;дд
****Значи, името на фен-клуба на моя любимец е MIRacles и аз понеже съм тотално луднала по този човек (има за какво, повярвайте ми ;д) стана Super MIRacle.
*****Значи, аз съм набор 99. ;дд Донгсенг е обръщение, което се използва от по-голямо момиче/момче към по-малко момиче/момче. Момичето, което цитирах, ме нарича така. ;дд
******99 онни е Вики (Alice.). Онни е обръщение, което използват момичетата в Корея, когато се обръщат към по-голямо от тях момиче.
*******DBSK е съкращение от Dong Bang Shin Ki. Shin означава бог и оттам идва "богове". ;д
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
 
Мое откачено величие. ;д
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
роулплей форум :: Забавление :: Лична зона-
Идете на: