роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Aici lo tems s'en, va res l'eternitat..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип на форума

 

 Сили

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Сили Empty
ПисанеЗаглавие: Сили   Сили EmptyСря Юли 04, 2012 4:25 pm

Така, понеже не зная дали всички са разбрали и дали въобще някъде сме го писали - сили засега ще имат само учителите /и трябва да си ги напишат в героя, за да мога да им ги добавя после/ . А учениците могат да имат някаква вродена сила, но просто още да не са я открили, и това да се случи след два-три-пет месеца примерно. Ако някой има каквито и да е въпроси относно силите, да пита тук. (:
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Corry Shift
Сребърен гарван.
Сребърен гарван.
Corry Shift


Male Aquarius
Брой мнения : 52
Присъединил/а се : 01.07.2012
Възраст : 33

Герой
Име: Кори Шифт
Години на героя: 15 години

Сили Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сили   Сили EmptyЧет Юли 05, 2012 4:05 pm

Това за вс ученици ли важи, щото аз съм най-малкия О.о Смис, да не стане само аз да нямам сили... апък аз се писах на 15, щото в правилата пишеше, че е задължително XD

Иииии аз в моята история писах, че силите му са вродени, ама има някои герои на които са се проявили/четох историите, нямах си друга работа/

И като казваш месеци - игрово време или IRL имаш предвид? Щото ако нямам сили чак до януари месец ще си проям гърлото XD Аз вече си мисля как да си развия вторите сили, пък ако си заимам първите чак догодина направо ще се изям отвътре ^^

И в крайна сметка нали вс знаят за силите и прочие? Смисъл, учителите имат сили, учениците имат сили - следователно цялото училище имат сили, т.е. няма тайни и прочие, не се крием от другите и ала-бала... само от външния свят, i guess?

Мале, колко много въпроси имам ^^
Върнете се в началото Go down
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Сили Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сили   Сили EmptyЧет Юли 05, 2012 8:02 pm

Хах, да, доста са си. :Д Значи, първо, няма да е чак през януари, имах предвид нещо от рода след един-два месеца да си ги разберете.. а би могло и по-рано.. нз, зависи как се развие роулплея. :д А иначе за другите герои, ами аз не съм им чела целите истории, признавам си, сега ще видя как е ии така, и за последния въпрос - май така се очертава, макар че първоначалната идея беше да не са всички и да има обикновени хора, които просто си учат там и други, които да имат сили и следователно да открият Ариматеа по някое време.. Но като гледам няма така да стане, на всеки му е интересно да си има герой със сили. :д И все пак, по-добре според мен ще е ако не знаят всички, т.е. докато си пишем рп-тата, ще си има нещо от рода на пасивни герои, т.е. такива, за които разказваме но нямат реално тема с герой и т.н., и те ще са скучните, т.е. тези без сили и от тях ще трябва да "крием", че имаме сили.. Надявам се да си ме разбрал, понеже не ме бива много в обясненията, особено пък за нещо толкова сложно, което сама измислих и дори не се надявах, че наистина ще се получи нещо и не съм го обмисляла по-обширно. :д
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Sponsored content





Сили Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сили   Сили Empty

Върнете се в началото Go down
 
Сили
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Сили

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
роулплей форум :: В началото... :: По-важните нещица-
Идете на: