роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Aici lo tems s'en, va res l'eternitat..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип на форума

 

 Кори Шифт

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Corry Shift
Сребърен гарван.
Сребърен гарван.
Corry Shift


Male Aquarius
Брой мнения : 52
Присъединил/а се : 01.07.2012
Възраст : 33

Герой
Име: Кори Шифт
Години на героя: 15 години

Кори Шифт Empty
ПисанеЗаглавие: Кори Шифт   Кори Шифт EmptyНед Юли 01, 2012 9:20 pm

Име: Кори Шифт
Години: 15... първо написах 17, но после видях в правилата, че трябва да съм на 15

Външен вид: Добре де, то принципно има снимка... но ок. Руса коса. Както се вижда от снимката - естествено руса, така че дори да не се е изрусявал пак е руса, просто по-тъмна. ^^ Веждите, макар на снимката да не са, също са руси, както и всъщност останалото му окосмение, но тъй като е на 15 мисля че мога да си позволя лукса да кажа, че не е от най-окосмените пубери. Очи - жълто-кехлибарни, телосложението му е слабо и е сравнително нисък (косата създава илюзия за среден ръст) Също както се вижда от снимката има пиърсинг на носа, но също така на устната. На лявото ухо има флеш. Лицето му е леко издължено, прав нос и сравнително тънки устни. Стилът му на обличане е, ако мога така да го определя, алтернативен, повече се облича в черно. Мрази дънки, съответно - не ги носи. /да, ъ, не съдете по снимките за стила му на обличане, че тоя пич все в некви бели дрехи... Кори не носи бяло в никакъв случай/ Също така къси панталони, джапанки и други такива подобни, заедно с потници и като цяло летни дрехи. Случва се да излезе с шал и в най-големия пек, ако така му щукне.

Характер: Като цяло Кори е общителен и страшно харизматичен. Рядко се намира човек, който не го харесва, повечето такива хора той нарича "******, които не разбират" Всъщност доста хора не го харесват, защото е "странен", но повечето, които са си направили труда да го опознаят знаят що за човек е. Като цяло либерален към всички и много открит, Кори крие изключително малко за себе си и то много рядко. Може да бъде както крайно мил и дружелюбен, така и подъл и коварен, основно с острия си език, който през останалото време е просто простеещ. Обича да отнема смисъла на нещата, както и да търси смисъл в неща, които привидно нямат такъв и ако има една дума, която може да го определи най-добре то е непукист. Всъщност има някои неща в живота му, за които го е наистина грижа, но вероятно е още много малък, за да се замисли за тях. Не обича скандалите, макар да е доста истеричен и скандален, когато има проблем с някой обикновено се опитва да го реши, но когато не види същото в ответната страна се предава и игнорира човека завинаги. Когато обаче се чувства приятел на някого, той е истински приятел и приема всичко много навътре. Рядко обаче го покава и често се държи контролиращо и деспотично с всички, обича да се изживява като лидер в сянка. Идеалист е и има високи очакванията за хората около него и обикновено когато те не ги изпълват се дразни, понякога вътрешно, друг път външно.

Кратка история:
Кори е роден в Швеция, където живее с майка си. Не познава и не желае да познава баща си и не проявява грам интерес към неговото съществуване, казвайки, че изоставянето му е пре-достатъчна информация и от друга за този човек няма нужда. Честно казано ми е трудно да напиша какво му се е случило през тези 15 години, при все че то няма да е кой знае какво, но да кажем че е имал спокойно и щастливо детство и рядко нещо му е липсвало. Дарбите му са наследствени от майка му, така че е пропуснал частта с откриването им и честно казано не смятам, че има нужда да задълбавам повече в минало, което е... минало.

Дарби: контролира въздушните течения (за сега нали една ми се полага ^^)

Допълнително
Изобщо не знам какво допълнително мога да кажа, честно казано даже май прекалих с подробностите ^^ Да видим сега...
- обича дъжда
- роден е на 13.02.
- слуша всичко с "хард" или "кор" в името: хардстайл, хардкор, емокор, скриймо и един куп други такива, не подбира особено
- евентуално може да допълня още, ако измисля нещо интересно, което ми се стори важно ^^

Кори Шифт L_15df2c75591bf5cf2f499db07484b627


Последната промяна е направена от Corry Shift на Пет Юли 13, 2012 7:07 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Колин Блекбърн.
Администратор.
Администратор.
Колин Блекбърн.


Male Taurus
Брой мнения : 2281
Присъединил/а се : 24.02.2010
Възраст : 26

Герой
Име: Колин Вайлт Блекбърн.
Години на героя: 17 години.

Кори Шифт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кори Шифт   Кори Шифт EmptyПон Юли 02, 2012 1:38 pm

Одобрен си от мен. (: Драсни ми едно лс с въпросите там които искаш да питаш ии ще ти отговоря. ^^ Добре дошъл!
Върнете се в началото Go down
https://house-of-the-night.bulgarianforum.net/forum.htm
 
Кори Шифт
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
роулплей форум :: Герои и записване за учебната година :: Герои :: Герои на учениците-
Идете на: