роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Aici lo tems s'en, va res l'eternitat..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип на форума

 

 Флууд за всеки. ^^

Go down 
+2
Силфида Дуфасие
Банг Со Йонг
6 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Банг Со Йонг
Администратор.
Администратор.
Банг Со Йонг


Female Sagittarius
Брой мнения : 470
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 24

Герой
Име: Сандара-Дженифър Мелиса Банг; Банг Сън Йон
Години на героя: 17 години

Флууд за всеки. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ EmptyНед Май 27, 2012 10:20 am

Знаете си какво да правите и все пак... Спами, народе! Спами, докато ти се счупят пръстите от щракане по клавиатурата! ;дд
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Флууд за всеки. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ EmptyНед Май 27, 2012 12:26 pm

Роси, промених името, понеже беше много дълго. :д
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Банг Со Йонг
Администратор.
Администратор.
Банг Со Йонг


Female Sagittarius
Брой мнения : 470
Присъединил/а се : 01.04.2010
Възраст : 24

Герой
Име: Сандара-Дженифър Мелиса Банг; Банг Сън Йон
Години на героя: 17 години

Флууд за всеки. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ EmptyНед Май 27, 2012 1:02 pm

Добрем. ;дд
Върнете се в началото Go down
http://k-popworldrpg.bulgarianforum.net/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Флууд за всеки. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ EmptyЧет Юни 21, 2012 7:41 pm

ох, хорааааааааааааааааа. boring трябва някой да ме изкара от тъмблър и всеки ден да ме кара да си направя герой, понеже иначе нещо няма да се получи.. не разбирам какъв ми е проблемът. :д хем си имам идея и всичко, хем не мога да го напиша. :х а искааам, понеже много ми се пише рп. :х
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Corry Shift
Сребърен гарван.
Сребърен гарван.
Corry Shift


Male Aquarius
Брой мнения : 52
Присъединил/а се : 01.07.2012
Възраст : 33

Герой
Име: Кори Шифт
Години на героя: 15 години

Флууд за всеки. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ EmptyНед Юли 01, 2012 10:01 pm

И-и-и не е много флуд... окей, флуд е, ама кога точно се почва писането по РП-то, че и мен ме сърбят пръстите? /макар още да чакам одобрение де, но аз съм от нетърпеливите... xD
Върнете се в началото Go down
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Флууд за всеки. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ EmptyПон Юли 02, 2012 6:13 pm

ама ти си одобрен, дори си вече в групата на учениците о.о иначе, май всички чакат /или поне се надявам да чакат :д/ аз да си направя герой, обаче не мога да го напиша, а искам да е хубаво написан.. но, добре, ще го направя. обещавам. ии до края на седмицата ще започнем. ^^ /ако не го направя до петък, някой да дойде и да ми забие лаптопа в лицето.. angel /


Последната промяна е направена от Силфида Дуфасие на Вто Юли 03, 2012 9:05 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Колин Блекбърн.
Администратор.
Администратор.
Колин Блекбърн.


Male Taurus
Брой мнения : 2281
Присъединил/а се : 24.02.2010
Възраст : 26

Герой
Име: Колин Вайлт Блекбърн.
Години на героя: 17 години.

Флууд за всеки. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ EmptyПон Юли 02, 2012 9:21 pm

Никой няма да те фрасва с лопата по лицето понеже Алекс ще бъде нещастен. :'c Само заради него! xd Но ще ти досаждам до края на тази седмица да си направиш герой. ;дд
Върнете се в началото Go down
https://house-of-the-night.bulgarianforum.net/forum.htm
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Флууд за всеки. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ EmptyВто Юли 03, 2012 7:46 am

не лопата бе, лаптоп! :д то и аз нямам особено желание да бъда фрасната, но въпросът е някой да ми досажда, да. :д но аз снощи си го измислих почти, сега остава да го напиша..
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Corry Shift
Сребърен гарван.
Сребърен гарван.
Corry Shift


Male Aquarius
Брой мнения : 52
Присъединил/а се : 01.07.2012
Възраст : 33

Герой
Име: Кори Шифт
Години на героя: 15 години

Флууд за всеки. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ EmptyВто Юли 03, 2012 9:04 am

одборен
Да да, видях че съм, ама дори да не бях щях да го променям до положение "одобрен герой", аз за писането питах ^^

Хубаво де, до края на седмицата, уплаших се да не чакаме септември да почне учебната година, щото очаквах и такъв отговор... XD И тогава мене някой щеше да тряя ме халоса с лаптоп ^^ И ако после ми остави лаптопа да му ползвам частите за моя, няма да му се обидя ^.^

Иии не разбирам, аз моя герой нямах търпение да го направя и го написах за има-няма десетина минути... ако мнооого не ти се занимава, ще ти напиша един герой. XD

А бду, ти с ученик или с учител играеш? Смисъл, гледам, че встрани пише за героя ти, че е на 22, та ми мина през ума... и другата учителка, дето е на 23 и се сетих... ае хора, ние (20 и нагоре годишните) не сме толкова... стари... имам приятели, дето са на по 24-5 и едва сега ходят на практика по преподаване, пък камоли за даскалък О.о
Върнете се в началото Go down
Колин Блекбърн.
Администратор.
Администратор.
Колин Блекбърн.


Male Taurus
Брой мнения : 2281
Присъединил/а се : 24.02.2010
Възраст : 26

Герой
Име: Колин Вайлт Блекбърн.
Години на героя: 17 години.

Флууд за всеки. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ EmptyВто Юли 03, 2012 3:47 pm

Даскалицата която аз ще си правя ще е на 32 laughing Обикновено ги правя по- младички ама карай ;дд А те нашите са младоци... щото.. еми не знам що. xd
Върнете се в началото Go down
https://house-of-the-night.bulgarianforum.net/forum.htm
Corry Shift
Сребърен гарван.
Сребърен гарван.
Corry Shift


Male Aquarius
Брой мнения : 52
Присъединил/а се : 01.07.2012
Възраст : 33

Герой
Име: Кори Шифт
Години на героя: 15 години

Флууд за всеки. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ EmptyВто Юли 03, 2012 4:19 pm

Преждевременно завършили гении? ^^
Смисъл, аз вчера го изчислвах... на 19 завършваш гимназия, кандидатстваш и ти отнема 4 години за бакалавар, което те прави на 23, което ще рече, че си в лудницата чак на 24 и то ако те вземат. Сега, в Америка май не вървят точно така нещата, щото те там завършват гимназия на 17... (гъзари...)
Върнете се в началото Go down
Колин Блекбърн.
Администратор.
Администратор.
Колин Блекбърн.


Male Taurus
Брой мнения : 2281
Присъединил/а се : 24.02.2010
Възраст : 26

Герой
Име: Колин Вайлт Блекбърн.
Години на героя: 17 години.

Флууд за всеки. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ EmptyВто Юли 03, 2012 5:08 pm

Американците са пълни кучки. ;д И ндаа.. ние сме преждевременни гении. Аз съм толкоз изморена днеска цял ден вися и се мотам из Варна.. сега отивам на ресторант да се натъпча с миди. :DD И като се върна ще драсна ако си тук ^^
Върнете се в началото Go down
https://house-of-the-night.bulgarianforum.net/forum.htm
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Флууд за всеки. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ EmptyВто Юли 03, 2012 9:08 pm

ох, съжалявам, съжалявам, не съм свикнала да има момчета във форума ми. :дд ии да, младички сме за учители, обачее нз.. така си е най-яко, понеже трябва да си имаме учители, но искаме да са по-млади :д специално аз де, понеже и снимката ми е такава, че няма как да мога да я докарам на 28-годишна жена примерно.
а за героя - то и аз мога да си измисля нещо набързо, ама искам да е добро ии да става за пример на другите /примерно :д/.
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Corry Shift
Сребърен гарван.
Сребърен гарван.
Corry Shift


Male Aquarius
Брой мнения : 52
Присъединил/а се : 01.07.2012
Възраст : 33

Герой
Име: Кори Шифт
Години на героя: 15 години

Флууд за всеки. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ EmptyВто Юли 03, 2012 10:47 pm

Абе то и 28 не е много да ти кажа XD
Аз като чуя млад учител си представям там някъде - 28-9-30 и нагоре малко.. О.о Ама просто такива 28 годишни познавам, че може да се сбъркат с 14 годишни... и обратното :rolf:
Върнете се в началото Go down
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

Флууд за всеки. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ EmptyСря Юли 04, 2012 5:53 am

;д А моята дето е на 23 не знам на колко трябва да е завършила гимназия. Дванайсет, вероятно? ;д
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Флууд за всеки. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ EmptyСря Юли 04, 2012 8:47 am

оф, хора, аз снощи го сметнах - дори и на 7, като нормалните хора, да е почнала училище, завършва на 18 /защото при мен е така :д/ и после на 19, 20 и 21 е в университета и на 22 вече е готова за учителка. не виждам какво му е трудното да се сметне така :д а и плюс това, моята класна беше на 28 като бяхме в 8-ми клас, а преди това беше преподавала поне три години, soo.. egyptian
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Corry Shift
Сребърен гарван.
Сребърен гарван.
Corry Shift


Male Aquarius
Брой мнения : 52
Присъединил/а се : 01.07.2012
Възраст : 33

Герой
Име: Кори Шифт
Години на героя: 15 години

Флууд за всеки. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ EmptyСря Юли 04, 2012 9:13 am

Значи не го смяташ правилно XD
Тръгваш на училище на 7 и имаш 12 години училище. Т.е.
7 г - 1 клас
8 - 2, 9-3, 10 - 4, 11 - 5, 12 - 6, 13 - 7, 14 - 8, 15 - 9, 16 - 10, 17 - 11, 18 - 12
и докато завършиш 12ти клас си вече на 19, освен ако не си роден като теб август-септември, но при всички положения си първи курс на 19, освен ако не си роден октомври, ноември или декември.
След това втори курс си на 20, трети на 21 и четвърти на 22, т.е. докато завършиш четвърти курс/което пак е лятото, както гимназията/ вече си на 23, освен ако не си роден втората половина на годината, но и без това докато си защитиш дипломата и прочие вече ще си на 24. Освен това 4 години, както споменах, ти е бакалавара. Сега не съм мн наясно за учител дали ти трябва магистър, което е още две години попринцип, макар че имам познати, които завършват тая година/и са респективно на 24 и 23, като вторите навършват 24 пак тази година, просто през ноември/ та те излизат директно магистър по специалността, но учат пет години. Не съм мн сигурен и дали навсякъде е така XD Но горе-долу нещо такова се получава.

Та така де, при теб е така, защото - виждам - че си дева, т.е. си родена или август или септември, което ще рече че ти вече ще кандидатстваш и евентуално ще бъдеш приета, но в първи курс вече ще си на 19 и когато завършиш университета/ако учиш четири години/ може да си н 23, но докато си вземеш изпитите през лятото, минеш вс ликвидации и шит или дори да нямаш си пишеш дипломната работа и други такива, вече ще си станала на 24.

Принципно така е измислена цялата работа, че половината деца завършват на 18, другата половина на 19 и всичко зависи от месеците на раждане, обаче е факт, че учебната година почва есента и свършва лятото и това оказва влияние дори да си роден в края на годината/айде, изключение да направят родените след първия учебен ден, които са станали учители точно като са си защититили дипломните работи и прочие и веднга са ги взели на работа още първата учебна година, това ще рече че са на 23... от септември до декември максимално, зависи кога са родени и от там нататък ще са на 24/

Сега друг е въпроса, за 25 не споря вече. Там не ми е много ясна структурата XD Щото както казах, не знам на какъв принцип са училищата, как вземат учители, какво им изискват и т.н. Макар че честно казано като си гледах приятелите по практиките не мога да разбера кой е учител и кой ученик /говороя за класове на по 16 години/ Смисъл, малко е странно, като се замисля единствената разлика, която намирам от 16 до сега е, че живея сам... а, аз и преди това си живях сам, ок, но аз както обичам да казвам съм "друга работа" XD Смисъл, същите злета сме /пък най-злета са тея, дето си мислят че като са минали 20 и са фанали някой за нз кое... и вс по-малко от тях е един вид дечко, пък не се виждат те кви са смотани ^^/

Бду, само да вметна, не споря, просто обичам да разговарям оживено, пък и малко да живне форума, да се занимавам с нещо докато почне плея... пф, тряя си взема интернет на работа, да мога да съм на линия и в работно време :D
Върнете се в началото Go down
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Флууд за всеки. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ EmptyСря Юли 04, 2012 4:21 pm

уау.. ама ти на колко години си? :д сигурно учиш математика или физика с тези изчисления :д иначе, аз съм на 18. септември ии аз броя университета за три години, понеже в Англия е така :д така че специално за мен съм си направила точно изчисленията, но и аз не зная дали трябва и магистратура, за да си учител.. както и да е, аз вече си направих героя /да, можете да се радвате, да не вярвате и да подскачате, но е истина :д/ и е на 24, по-стара не мога да я направя. :д и споко, на мен не ми пречи да пишеш, дори се радвам, и не съм си и помисляла, че се заяждаш /може би защото вече просто съм свикнала хората да се заяждат с мен :д/ ии да.
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Corry Shift
Сребърен гарван.
Сребърен гарван.
Corry Shift


Male Aquarius
Брой мнения : 52
Присъединил/а се : 01.07.2012
Възраст : 33

Герой
Име: Кори Шифт
Години на героя: 15 години

Флууд за всеки. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ EmptyСря Юли 04, 2012 6:33 pm

хаха, на 21 съм. XD И нищо не уча, работя, имам собствен бизнес, та изчисленията ги правя всеки ден. Пък и ми е кеф, обичам да смятам и да изчислявам, онзи ден на една приятелка цял ден й изчислявах бала за медицинския и възможностите... ^^ Иначе съм мноо зле по математика, особено алгебрата след 8ми клас ми е тъмна Индия... само с цифри и проценти работя :D Падам си по статистическите данни и елементарните сметки, както и астрология/от там и да наблюдавам всеки потребител в страни какво му пише на зодията, не че съм много наблюдателен и така си вадя изводите за кой кога ще навърши 18, дали септември или януари :D/
Та така...

Значи си на 18. Мислих, че си по-малка... не че даваш такъв вид, просто отстрани пише 16, а и повечето гледам са по-малки и грубо си го смятам в главата средно-аритмитично :D
Което е още по-интересно, защото гаджето ми е на 18 и аз изрично съм забранил да се говори за разлики в годините и прочие и даже понякога се чувствам по-малък, когато сме заедно XD Затова говорех, че няма кой знае каква разлика между 15-16 и 20и там някъде годишните,то е по-скоро до среда и възпитание всичко.

Ето, аз например това за Англия не го знаех, но говоря на базата на моите приятели, защото от 5 години изчислявам балове, следя матури, изпити, броя години и други такива. И повече ми беше това с преподаването не като години, акато поведение, смисъл, защото когато учителите са на по 22-23-24 те няма да са кой знае колко по-различни от учениците като мислене... аз даже се чудя, онзи ден се запознах с едно момиче, дето е една година по-голяма от мен/като половината ми приятели, другата половина са с поне две-три по-големи/ и щяла да се жени... и я гледам.. ми тя ако я сложа в 10ти клас някъде ще я загубя измежду децата... и начина на говорене, на мислене, разсъжденията... иначе си е ок момичето, работи си, годеника й работи и всичко, живеят си заедно, ала-бала... ама детски акъл до някъде... то и аз въпреки че работя пак съм с детски акъл в много отношения...ииии затова я зачеркнах темата по-скоро, заради играта. Щото аз си представих нещо от сорта на... няква 23 годишна и такъв все едно е няква пенсионерка... или ае не пенсионерка, ама поне 40 или нещо от сорта... пък като ги знам те как се държат и как мислят и на какви се правят за пред по-малките... дето обичам да казвам.. като бях малък исках да порастна и да не се занимавам с кретените в училище, а като порастнах започнах да се занимавам с кретените в целия свят... смисъл, света е една голяма детска градина XD Но принципно, това снисхоздително отношение между поколенията не би трябвало да го има ако учениците са толкова големи,а учителите вчера са завършили университет.

А и аз бях длъжен да си го кажа, да не си го помислиш, смис, наистина ми е приятно, не съм от хората дето ходят по форумите и се заяждат, аз даже затова рядко пиша из форуми, мразя заяжданки и такива глупости. Ето сега, аз например признавам - права си,щом си го изчислила, щом университета ти е три години в англ и си родена август/септември... пасва ти всичко, моя грешка беше първото изречение, че са ти грешни изчисленията/но за надолу съм прав на 100% XD/
Та няма да свикваш да се заяждат с тебе - тъпчи и мачкай ^^

А и героинята е супер :)
Върнете се в началото Go down
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Флууд за всеки. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ EmptyСря Юли 04, 2012 8:03 pm

ама нееее, не съм на 18! :дддд писах, че съм на 18-ти септември, иначе съм си на 16 :дд а това другото, да, те хората като навършат 18 не стават по-мъдри и т.н., ами дори от една страна започват да вършат разни глупости.. но аз си имам една приятелка, която е много, много добра във философията и стигна до национален кръг, въпреки че е 10-ти клас, а философията е от 11-ти нагоре, и покрай нея започнах и аз да мисля и да се дразня на глупавите хора, които приемат всичко такова, каквото е, и въобще не се замислят и тези, които просто са тесногръди /каквито са повечето хора въобще по света/. леле, не съм писала толкова дълги неща тук от.. никога?! :д а ти всъщност откъде ни намери форума? :д
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Corry Shift
Сребърен гарван.
Сребърен гарван.
Corry Shift


Male Aquarius
Брой мнения : 52
Присъединил/а се : 01.07.2012
Възраст : 33

Герой
Име: Кори Шифт
Години на героя: 15 години

Флууд за всеки. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ EmptyСря Юли 04, 2012 9:20 pm

Аааа, ясно, аз пак нещо не съм разбрал XD
А за останалото съм съгласен, затова няма да коментирам, че пак ще изпадна в някакви километрични постове, дето после сам ще ме мързи да си чета XD

Ммм... гугъл - роу плей... и там гледах, гледах... цъкнах... намерих го... прочетох това-онова... сега не ме питай защо се регистрирах, щото не помня, те бая такива форуми има... ддз, видя ми се сравнително активен на фона на други.. определено не е заради "Белязана" и т.н., щото даже не съм чел тези книги и изобщо не съм наясно със ситуацията... но ти прочетох съобщението "ВАЖНО", а и после Колин ми обясни горе-долу за какво става въпрос там... аз щото съм мн импулсивен, плейва ми се и търся... и сега затова вися и чакам да се почне и да плейвам. ^^
То вися и чакам силно казано, щото фактически не вися да чакам, ама като седна на компа и рефрешвам да видя кво ново, почва ли се, а-у... XD

Пък за постовете... а те дългите неща... аз обичам да пиша дълги неща и да дрънкам много, щото мисълта ми е много разпиляна и всяко дребно нещо мога да го разширявам като балон до безкрай... и обожавам да давам примери и да използвам твърде много/понякога излишни/ думи и да вмъквам и съм някъв ужас направо, та те много хора затова не ми четат писанията... аз съм сигурен, че ако някой ни погледне тука последните постове ще си помисли, че спорим за нещо... ако не ги чете XD Щото те такива неща се пишат обикновено като спориш и се опитваш да убедиш другия в обратното, пък аз така си дрънкам попринцип :D Болезнено е да си в главата ми ^^
Върнете се в началото Go down
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Флууд за всеки. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ EmptyЧет Юли 05, 2012 8:05 pm

ама то е интересно ^^ ние досега не сме имали такъв човек тук, който да пише толкова много и толкова дълго, а е готино, понеже.. нз защо, ама аз обичам да говоря, когато си намеря човек, с когото да мога да говоря, защото това много рядко се случва. :д аз поначало съм много неразговорлива и .. да, всъщност може би това е причината да започна да се занимавам с рп.. не се бях замисляла досега. :д
а иначе и на мен ми е готино да пиша много, само дето точно сега ме мързи, понеже е толкова горещоооо! >.<
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Corry Shift
Сребърен гарван.
Сребърен гарван.
Corry Shift


Male Aquarius
Брой мнения : 52
Присъединил/а се : 01.07.2012
Възраст : 33

Герой
Име: Кори Шифт
Години на героя: 15 години

Флууд за всеки. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ EmptyЧет Юли 05, 2012 10:18 pm

Ммм, такъв - какъв - дрънкалник? XD

Иначе има логика в това с РПто... макар че аз и в живота съм същото дрънкало, както и онлайн ^^
Върнете се в началото Go down
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

Флууд за всеки. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ EmptyПет Юли 06, 2012 7:59 am

е.. не дрънкалник.. много говорещ :д
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Corry Shift
Сребърен гарван.
Сребърен гарван.
Corry Shift


Male Aquarius
Брой мнения : 52
Присъединил/а се : 01.07.2012
Възраст : 33

Герой
Име: Кори Шифт
Години на героя: 15 години

Флууд за всеки. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ EmptyПет Юли 06, 2012 3:54 pm

Деликатно казано XD
А тея неща отстрани на героите по-късно ли се слагат? ^^
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Флууд за всеки. ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд за всеки. ^^   Флууд за всеки. ^^ Empty

Върнете се в началото Go down
 
Флууд за всеки. ^^
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» .::ФлУуД нА вАкАнЦиЯтА::. [vol 4]
» Рокаджийски флууд
» Даскалски флууд (: [vol. 11]
» Рокаджийски флууд
» Дъ фЛуУд иЗ хиЪр!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
роулплей форум :: Забавление :: Игрички-
Идете на: