роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Aici lo tems s'en, va res l'eternitat..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип на форума

 

 ВАЖНО!!

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

ВАЖНО!! Empty
ПисанеЗаглавие: ВАЖНО!!   ВАЖНО!! EmptyНед Яну 15, 2012 12:02 am

Така. Въпреки че надали някой въобще ще види това съобщение, все пак за мен е важно да ви съобщя нещо, което едва вчера ми хрумна и дори не е сигурно, че ще се осъществи. Идеята ми е да преобразя напълно форума, не скина де, ами самата тематика, макар и още да не съм измислила за какво точно ще бъде. Но за всичко си има време. Важното е, че преместих всичките теми в кошчето, затова всичко е съвсем пусто. За новорегистриралите се [ако въобще има такива] - ще трябва да чакат неопределен период от време, за да могат да си направят герой или въобще за да пишат във форума. За старите потребители.. ами същото се отнася и за тях. Разбира се, всякаква помощ ще приема с благодарност, тъй като покрай училището и всичките ми ангажименти нямам почти никакво време да се занимавам с форума.

А защо правя това? Понеже много си обичам форума. Наистина много. Това бе първият ми форум, така успешен, с толкова много потребители, и то активни, такива хубави рп-та и герои. После изведнъж замря, всички изчезнаха, и накрая и аз го изоставих, за което много съжалявам. Но съм решила да оправя нещата. Не зная какво ще ми коства това, не зная и доколко ще се справя, тъй като това си е един вид непосилна задача, но въпреки това ще се опитам. Както казват, има ли желание, има и начин. Надявам се все още да има хора, на които този форум им е скъп, или поне малко го харесват и имат някакви хубави моменти тук, и хора, които да имат желанието тези хубави моменти да продължат и за нататък.

Ще съм ви много благодарна, ако си направите труда да прочетете това не особено кратко съобщение, а направо ще ви обичам цял живот, ако се включите в съживяването на форума, дори и да не сте отдавна регистрирани. ^^
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

ВАЖНО!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО!!   ВАЖНО!! EmptyПет Авг 10, 2012 7:28 pm

Ох, хора, няма какво да се самозалъгваме /или поне аз го правя, не зная за вас/, но тук нищо няма да потръгне отново. Имахме си хубавите моменти тук, но времето мина и няма как отново да се случи, просто го виждам. И не е проблемът само в един или двама човека, а в напълно всички /вероятно аз съм най-виновна от всички всъщност/, и.. просто няма как да стане. Мисля да го изтрия форума, няма смисъл така да стои.. или поне така си мисля. Но разбира се, след като и вие имате малко или много съпричастие към него, кажете си мнението, няма да направя нещо, без вие да кажете какво мислите.
Но не може да отречете, че съм права.
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

ВАЖНО!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО!!   ВАЖНО!! EmptyСъб Авг 11, 2012 3:08 pm

Не виждам защо да го триеш. Нека си стои, пък... ако потръгне - потръгне. Ако не, здраве да има.
Бих казала и още нещо, но нямам какво... само че просто не смятам, че трябва да го триеш.
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

ВАЖНО!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО!!   ВАЖНО!! EmptyНед Авг 12, 2012 8:03 am

Охх, не знам.. :д И аз си мислех така, ама.. не знам. Добре, няма да го трия, ноо не смятам, че имаме някакъв шанс за каквото и да било потръгване. :с
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Нарциса Малфой
Администратор.
Администратор.
Нарциса Малфой


Female Gemini
Брой мнения : 1193
Присъединил/а се : 26.02.2010
Възраст : 27
Местожителство : Somewhere between the vikings you might find me...

Герой
Име: Нарциса Астория Ларош-Малфой
Години на героя: 16 години

ВАЖНО!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО!!   ВАЖНО!! EmptyПон Авг 13, 2012 8:56 am

И все пак няма лошо да пробваме.
Върнете се в началото Go down
http://www.fanfiction.net/u/3868039/
Колин Блекбърн.
Администратор.
Администратор.
Колин Блекбърн.


Male Taurus
Брой мнения : 2281
Присъединил/а се : 24.02.2010
Възраст : 26

Герой
Име: Колин Вайлт Блекбърн.
Години на героя: 17 години.

ВАЖНО!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО!!   ВАЖНО!! EmptyПон Авг 13, 2012 11:28 am

И аз не мисля, че трябва да го триеш. :c Дори и да не потръгне, все пак го остави.. като за спомен..
Върнете се в началото Go down
https://house-of-the-night.bulgarianforum.net/forum.htm
Corry Shift
Сребърен гарван.
Сребърен гарван.
Corry Shift


Male Aquarius
Брой мнения : 52
Присъединил/а се : 01.07.2012
Възраст : 33

Герой
Име: Кори Шифт
Години на героя: 15 години

ВАЖНО!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО!!   ВАЖНО!! EmptyПон Фев 25, 2013 12:38 am

Мхм... по повод вината, да взема да се присъединя към виновниците, то май аз като спрях да пиша нещо умряха нещата... *гузно се завръща след пет месечно затишие*
И сега ако ви кажа, че един вирус ми изяде линка към форума дали някой ще ми повярва? XD
Ениуей, не искам да се оправдавам къде бях и защо, да кажем, че беше много сложна есен и още по-заплетена зима... и след преинсталация на компютъра и бюлюк други глупости, като два месеца без интернет, се чудя - има ли някой в тоя форум или тея "нови постове" са само ехо?
Добре,че не си истрила форума - иначе нямаше как да го намеря посмъртно (не ме питайте как го намерих в крайна сметка, щото аз нали не си давам зор да помня имена, та си мислех, че като ми е запазен и това е достатъчно... ениуей...) Та не го трий, няма смисъл да си даваш зор, аз де що форуми не съм истрил - те след време като не стават, сами си ги трият.... някои. ^^
Та... какво правим сега? Сам ли съм или сме двама?
Върнете се в началото Go down
Колин Блекбърн.
Администратор.
Администратор.
Колин Блекбърн.


Male Taurus
Брой мнения : 2281
Присъединил/а се : 24.02.2010
Възраст : 26

Герой
Име: Колин Вайлт Блекбърн.
Години на героя: 17 години.

ВАЖНО!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО!!   ВАЖНО!! EmptyПет Мар 15, 2013 10:28 am

Бадаа. Ние очевидно ще си виждаме съобщенията с разлика от месец. -.- Таа, тук така като гледам нищо май вече няма да свършим, но пък можем да започнем нов "проект", ако все още има навити?
Върнете се в началото Go down
https://house-of-the-night.bulgarianforum.net/forum.htm
Силфида Дуфасие
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Администратор; преподавател по Литература и Фотография
Силфида Дуфасие


Female Virgo
Брой мнения : 3301
Присъединил/а се : 16.02.2010
Възраст : 28
Местожителство : flying with ravens through black clouds and rainbowish skies..

Герой
Име: Силфида Лилиет Дуфасие
Години на героя: 24 години

ВАЖНО!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО!!   ВАЖНО!! EmptyПон Юни 10, 2013 5:37 pm

*дори през три месеца* :д ами аз принципно съм си навита, ноо съм ужасно заплесната напоследък и само забравям неща и спя и дори не мога да си науча като хората.. но като цяло съм си съгласна ^.^ само че ни трябват идеи, понеже аз честно казано нямам никакви .. :с
Върнете се в началото Go down
http://teditooo-hr.deviantart.com/
Sponsored content





ВАЖНО!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО!!   ВАЖНО!! Empty

Върнете се в началото Go down
 
ВАЖНО!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
роулплей форум :: В началото... :: По-важните нещица-
Идете на: