роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Aici lo tems s'en, va res l'eternitat..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип на форума

 

 Bring Me The Horizon

Go down 
АвторСъобщение
Лионора Хедли-Дент
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Лионора Хедли-Дент


Female Capricorn
Брой мнения : 84
Присъединил/а се : 06.06.2010
Възраст : 28

Герой
Име: Лионора Джонатан Хедли-Дент
Години на героя: 16 години

Bring Me The Horizon Empty
ПисанеЗаглавие: Bring Me The Horizon   Bring Me The Horizon EmptyЧет Май 12, 2011 4:11 pm

Bring Me The Horizon Bmth-bring-horizon-photo-credit--large-msg-118459404486


Bring Me The Horizon са британска метълкор група от Шефилд, Йоркшир. Групата е сформирана през 2004. Първият им договор е подписан с Thirty Days Of Night Records и са пръвите, които записват с този лейбъл. Дебютният им албум Count Your Blessings е пуснат през октомври 2006 във Великобритания и през август 2007 в Америка. Вторият им студиен албум Suicide Silence е записан в Швеция с Фредрик Нордсторм и е пуснат през 2008 г. Първият им тур като хедлайнери в Съединените Щати е в Warped Tour през 2008. Bring Me The Horizon се присъединяват към Mindless Self Indulgence, In Case of Fire, Black Tide и Dir en grey на Kerrang! & Relentless 2009 UK tour. През 2009 групата пуска албум с ремикси на Suicide Season, озаглавен Suicide Season: Cut Up!. В албума участват музиканти и продуценти като The Dillinger Escape Plan, Съни Мур, Иън Уаткинс от Lostprophets, Юта Сейнтс и Шоун Креъм от Slipknot. Албумът им е класиран на 17 място в Билборд 200, 13 място в UK Album Chart, и номер 1 в Australian Albums Chart, the UK Rock Chart и UK Indie Chart.

Членове на групата:

•Оливър Сайкс, вокали и клавири
•Лий Малия, соло китара
•Йона Уейнхофен, ритъм китара
•Мат Кийн, бас
•Мат Никълс, барабани.


Bring Me The Horizon BringMeTheHorizon
Върнете се в началото Go down
 
Bring Me The Horizon
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
роулплей форум :: Игри и Флууд-
Идете на: