роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Охо, новодошло потребителче? Супер, в момента си събираме повечко такива, за да ни помагат да възвърнем форума към предишната му активност и красота. ^^ Ще сме много благодарни, ако се регистрираш при нас и проявиш желание да помагаш в съживяването на форума. (:
роулплей форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Aici lo tems s'en, va res l'eternitat..
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип на форума

 

 A Reckless ROCKstar.

Go down 
АвторСъобщение
Лионора Хедли-Дент
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Лионора Хедли-Дент


Female Capricorn
Брой мнения : 84
Присъединил/а се : 06.06.2010
Възраст : 28

Герой
Име: Лионора Джонатан Хедли-Дент
Години на героя: 16 години

A Reckless ROCKstar.  Empty
ПисанеЗаглавие: A Reckless ROCKstar.    A Reckless ROCKstar.  EmptyНед Сеп 19, 2010 5:04 pm

Ако някога видя Купидон, ще му навра проклетата стрела право в задника. Заклевам се. Най-тържествено. МРАЗЯ да се влюбвам. МРАЗЯ онова ши*ано чувство, което ме кара сърцето ми да запрепуска като обезумяло, дланите ми да се изпотят и да се изчервя ВСЕКИ скапан път, когато го видя. МРАЗЯ неговата кестенява коса, дълга и небрежно оформена и сладкия начин, по който пада над очите му. Като стана въпрос, мразя тези сини очи (в наистина адски оттенък на синьото). Мразя факта, че е толкова стилен. Мразя номерцата, които спретва на скейта си. Мразя всичко в него. А това, което наистина най-много МРАЗЯ, е, че го ОБИЧАМ...
За неразбралите - влюбена съм в един от най-сладките скейтъри в света. Ама съм здраво хлътнала. Всеки път, когато го видя, в стомаха ми започват да полудяват цяло ято колибрита. Страхотен е, кълна се. Хъм, гадното е, че при мен влюбването винаги става твърде-бързо-твърде-здраво-твърде-дълго. И така от дръзката непукистка и рокаджийка и т.н. ставам най-обикновена влюбена хлапачка. Не е честно да се приравнявам към простосмъртните по такъв подъл начин. ;d Започвам да се трогвам от пълни глупости - като например колко топли и нежни бяха ръцете му, когато хвана ръката ми (за да види тъпото извинение за "временна татуировка", която по случайност се мъдреше от вътрешната страна на китката ми). Или пък да се чуваствам щастлива само защото най-добрата ми френдка ме осведоми, че ми се е усмихнал... и след това да ме става яд че не съм му се усмихнала и аз, защото тъкмо тогава поздравявах една друга позната. Ужас.
И така, да подчертая, че обикновено не съм такава лигла. Честна дума. И като компенсация за горните простотии, ще кажа, че напоследък се запалих по Guns 'n' roses (тъкмо с тях беше свързана "временната татуировка"). Освен това супер здраво си прецаках дисплея на телефона, а нашите си правят оглушки всеки път, като ги подсетя. На всичкото отгоре си харесах китара Gibson, наистина страхотна... Проблема е, че не мога да свиря на акустична китара, камо ли на елекртическа. Така че най-вероятно тази година ще се върна към старата си страст - барабаните - ама този път по-сериозно.


Последната промяна е направена от Лионора Хедли-Дент на Пон Окт 18, 2010 6:55 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Лионора Хедли-Дент
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Лионора Хедли-Дент


Female Capricorn
Брой мнения : 84
Присъединил/а се : 06.06.2010
Възраст : 28

Герой
Име: Лионора Джонатан Хедли-Дент
Години на героя: 16 години

A Reckless ROCKstar.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A Reckless ROCKstar.    A Reckless ROCKstar.  EmptyНед Сеп 19, 2010 6:47 pm

Да допълня, че съм скапана. Баща ми се появи с гениалната идея да ходим на Скакавишкия водопад. И така, натоварихме се в пикапа аз, той и сестра ми, барабар с кучето ми (Сара, сибирско хъски), но пък без мама, която сутринта замина май на някакъв семинар (уатевър). Аз, естествено се изтупах с къси панталонки и любимите ми маратонки Nike, чистички и белички. И така, успях да се подхлъзна и да цопна в едно ручейче (кално, естествено) и белите ми найкове станаха не толкова бели, но пък доволно мокри и мръсни. Да не говорим за Сара, която, цялата в кал, около един милион пъти се избърса от краката ми или за копривите, на които не обърнах никакво внимание и оправиха краката ми. Дотук чудесно. Тъкмо започнах да си припявам Welcome to the Jungle на Гънс, за която мислех, че идеално описваше случая, и изникна групичка хора, които го намериха за много забавно. Както и да е, прибрах се цяла и почти невредима... Плана беше да изляза с Кристи, Яна и Юлс и съвесеем "случайничко" да минем на някои места, на които се събират скейтърите, но уви, не ни се получи номера. Освен това не съм пипала да уча, което не е на добре, предвид факта, че ни скъсаха от учене още в първите дни. Като добавим и осемнайсетте часа английски на седмица, без да броим двучасовите СИП-ове, не-знам-си-колко-пъти-в-седмицата и строгата учителка по български... да, райско кътче е тая езикова. Не че нещо се оплаквам - най-готините момчета (включително и Той) са в езиковата. И понеже сме зайци, си намират извинения да висят в нашата класна стая (естествено, те са от горните класове... Мда, всичко си има плюсове и минуси. Засега ще се огранича с това, че както съм почнала, доста ще изпиша.
Върнете се в началото Go down
Лионора Хедли-Дент
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Лионора Хедли-Дент


Female Capricorn
Брой мнения : 84
Присъединил/а се : 06.06.2010
Възраст : 28

Герой
Име: Лионора Джонатан Хедли-Дент
Години на героя: 16 години

A Reckless ROCKstar.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A Reckless ROCKstar.    A Reckless ROCKstar.  EmptyВто Сеп 21, 2010 7:13 pm

Роуз Хатауей написа:
LIFE SUCKS AND THEN YOU DIE...

^^ Съвършено вярно.
Преди малко видях, че Роуз Хатауей го е написала. Тотално права си.
От емоционална гледна точка днес беше истинско влакче на ужасите. Рано-рано призори, когато се събудих (7:30), още ме държеше някакво такова радостно настроение от вчера. Първо, че видях Неокс (мистериозния скейтър от предишните ми писания) на път за училище и той ми се усмихна (ще прпусна подробостите за неописуемо сладурския начин, по който се усмихва) и този път - аплодисменти, моля - му се усмихнах в отговор. После той дойде в класната ни стая заедно с тотално сладкия си приятел Янев и имах удоволствието да се наслаждавам на най-страхотните момчета абсолютно безплатно. И така нататък, и така нататък.
Та, сядам си аз днес на компютъра и докато се ровичкам из фейсбук, попадам на снимка на Неокс и Янев. Too much sexy for one photo, помислям си с усмивка. Поне докато един от най-добрите ми приятели не ме усведоми, че Неокс се обзавел с чисто ново гадженце. Откачих. Първо, ужасно се ядосах, че тъкмо когато реших, че може би ще извадя малко късмет, всичко се прецака. После ме обзе едно такава завист - тооолкова ли е по-хубава от мен?, после "И с какво толкова е по-за предпочитане от мен? и накрая "Мамка му, не съм грозна... нали?". След това отново се ядосах и изхвърчах от вкъщи в ужасно настроение.
По въпроса с Янев - когато го видях на 15-ти ме зяпаше доста заинтересовано (както и Неокс, ама това е друга тема...), попита ме къде уча и после Еди ми каза, че го е питал как се казвам и т.н. И за да ме довършат тотално, Виктория изтропа, че Янев бил обещал на някаква от техния клас да й стане гадже догодина, понеже тя го тормозела постоянно. Е, не стана ли очевидно защо толкова мразя влюбването?
Обаче влакчето на ужасите си има и високи точки - класа ми се оказа доста готин, пък и си намерих перфектната групичка... За сметка на това имахме 7 часа английски. Мис Ина явно реши, че съм блондинка под прикритие, защото въобще не я слушах и не можах да отговоря на тъпотиите, дето даже не ги чух. Та за това накара Алекс и Мартин да ми обясняват... Ами да беше си повторила въпроса, госпожице. Нещастница. Споменах ли, че ОТКАЧАМ?
Върнете се в началото Go down
Лионора Хедли-Дент
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Лионора Хедли-Дент


Female Capricorn
Брой мнения : 84
Присъединил/а се : 06.06.2010
Възраст : 28

Герой
Име: Лионора Джонатан Хедли-Дент
Години на героя: 16 години

A Reckless ROCKstar.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A Reckless ROCKstar.    A Reckless ROCKstar.  EmptyСря Сеп 29, 2010 6:01 pm

Мисъл на деня: Love SUCKS.
Скапан ден. Супер скапан. Десетка по шестобалната система за скапаност. Откъде да започна?

1. Не можах да си намеря любимите черни дънки (фабрично изтъркани, с дупки), а сивата ми блузка (любимата ми сива блузка, създадена за мен и дънките ми) е за пране. Ходих на училище като прошляк.
2. Пресата ми sucks отвсякъде. Не може една коса да изправи като хората, трябваше да ходя вързана (damn!). И тъкмо като тръгвах за среща с тайфата преди училище, отгоре ми се изсипа отвратително количество дъжд. И бритона ми се накъдри. Заприличах на мокра кокошка.. ;х
3. Димитър/ne0x успя да ме види в този ми този ми вид...
4. ...и което е по-лошо, АЗ успях да го видя седнал до Моника... Лафеха се и си се смееха и той даже не ми обърна внимание.

Мда, страхотен ден, няма що... Добре, че след малко Nightwish (и AC/DC - най-накрая си намерих всички дискове от периода'74-'90) и изливане на чувствата на хартия (тъй де, на темичка във форума) съм ready to kick tomorrow's ass...
Върнете се в началото Go down
Лионора Хедли-Дент
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Лионора Хедли-Дент


Female Capricorn
Брой мнения : 84
Присъединил/а се : 06.06.2010
Възраст : 28

Герой
Име: Лионора Джонатан Хедли-Дент
Години на героя: 16 години

A Reckless ROCKstar.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A Reckless ROCKstar.    A Reckless ROCKstar.  EmptyПон Окт 11, 2010 6:50 pm

Какъв срам, темичката ми да пустее.

И така, ще се компенсирам в следващите редове. И така, вече ни задължават да носим ризите, което е супер нечестно, но ако трябва да бъда искрена - съвсем не е толкова зле и изобщо не приличам на баба ми от хиляда деветстотин и динозавърската ера, както си мислех. Всъщност, хубаво е, че ни дават свобода ад съчетаваме ризите (засега вразтовръзките ни още не са пристигнали) с каквото поискаме - така че, ако си сложиш риза и ефектни дънки или суитчър, всъщност дори можеш да минеш дори за приемлив, а ако добавиш цветни кецове и пъстри гривнички, както при мен... е, можеш дори и за сладък да минеш xD Освен това - чудесна новина - ne0x вече е отново свободен, а Кристиан от десети клас (Майк от Together, ако някой е гледал сериалчето по Фейсбук) обеща да направи нещо по въпроса, след като почти насилствено успя да изкопчи кой си харесвам. Въпреки, че след пет минути си промени мнението, все пак каза, че ще помогне. Което е страхотно. А и напоследък вече не съм толкова стеснителна, защото вече се "климатизирах" към новото училище, новия клас и така нататък. Дори надминах себе си, като заобяснявах на висок глас колко са хубави скейтърите, когато Димитър минаваше, но пък той не ме чу xD Сега го гледам, че е на линия във Фейсклюк (ако някой е гледал Together, ще схване шегата) ама не мога да му пиша... все още не съм се престрашила чак дотам, пък и след малко трябва да ставам - имам най-скапаното домашно по английски в света. Бях на косъм да покажа среден пръст на госпожата, когато ни обяви, че трябва да си направим родословно дърво (на английски) и то със снимки, но пък не трябвало да е истинско, защото щяла да го приеме, дори ако пишем, че Мадона ни е баба, а Джордж Клуни - баща. Така че смятам да изкарам Марко Хиетала да ми е дядо по бащина линия, а Бон Скот и Джоан Джет да си ми майка и баща, или нещо от този род... Пълна тъпня, а аз дори нямам кадастрон, на който да го направя, още повече, че имаме СИП и трябва в 10:20 да съм излязла, така че, съмнявам се, че ще мога да го направя като хората... А и ми трябват снимки на Марко и т.н., за да ги залепя, а това не е лесно, особено след като принтера ми сдаде багажа... Ами, утре ще го мисля... И това е засега ^^


Последната промяна е направена от Лионора Хедли-Дент на Сря Окт 13, 2010 4:43 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Лионора Хедли-Дент
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Лионора Хедли-Дент


Female Capricorn
Брой мнения : 84
Присъединил/а се : 06.06.2010
Възраст : 28

Герой
Име: Лионора Джонатан Хедли-Дент
Години на героя: 16 години

A Reckless ROCKstar.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A Reckless ROCKstar.    A Reckless ROCKstar.  EmptyВто Окт 12, 2010 6:37 pm

Без коментар...

Днес беше един от онези ми bad hair days, в които косата изглежда като брутално ритана зелка, в моя случай накъдрена от влагата. Ужас. Освен това днес ни пристигнаха вратовръзките и оттук натам - с униформа, без изключения. Имам шестица на проекта, който не беше чак толкова зле, но и не намерих снимките, които ми трябваха. Така че до името на баща ми сложих снимка на Иън Сомърхолдър, за майка ми беше Дженифър Лав Хюит, дядо ми беше Аксел Роуз и т.н. Освен това днес видях Неокс и буквално ми се вдигна настроението. Освен, че дойде до моята групичка да ни заговори, беше... Къдрав, повтарям, КЪДРАВ! Да, обикновено правата му и нереално сладко стояща коса беше накъдрена и щръкнала точно като моята, въперки, че той имаше една от от онези beanie-та, които седят супер сладурско... Та основната ми мисъл беше, че бритона и останалата част от косата му под бийнито беше съвършено къдрава... Не че това накара брутализирания ми перчем да изглежда по-приемливо, но пък така бях сигурна, че поне ТОЙ няма да ми се подиграва после xD Освен това се видях с бившия ми - дългокос и сладък барабанист, а и ако трябва да бъда честна към себе си, невероятен приятел... Впрочем, ето ви линк към едно от изпълненията на групата им - https://www.youtube.com/watch?v=ujkMALe8IyY... ъ, той е барабаниста, както вече казах. А и си мисли, че все още го харесвам, защото го прегърнах... Не, не за това, не е необичайно, но пък глупачката Калина реши да се появи и да се изцепи "Това ли е тоя, дето си го харесваш, дето искаше да го гушнеш?"... Сериозно, приятелките могат да са хипер нетактични понякога. За сметка на тези не особено приятни неща, с Маца се размазахме от смях по БЕЛ, а Георги и Миро дотолкова ни се кефеха, че поискаха, цитирам "малко от вашата трева, 'щото явно много яко действа". Така де, нали живота е хубав заради такива моменти на всеоща забава xDD Та, това е засега... Трябва да го чакам да дойде на линия в скайпа, за да оправя кашата, забъркана от Кали, и да си измия и оправя косата, за да не се разнасям като разплетена кошница из езиковата утре... Bye ^__^
Върнете се в началото Go down
Лионора Хедли-Дент
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Лионора Хедли-Дент


Female Capricorn
Брой мнения : 84
Присъединил/а се : 06.06.2010
Възраст : 28

Герой
Име: Лионора Джонатан Хедли-Дент
Години на героя: 16 години

A Reckless ROCKstar.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A Reckless ROCKstar.    A Reckless ROCKstar.  EmptyСря Окт 13, 2010 7:43 pm

Днес далеч не беше толкова зле...

Естествено, тройката по математика не влиза в тази графа. Обаче пък брилянтното ми представяне по аглийски спокойно може да мине за положително изживяване xD Както и че на няколко пъти улових Димитър/Неокс да ме заглежда по физическо (всяка сряда имаме физическо с 9ти "а" ^^). Освен това днес бях с униформа, въпреки, че носех карирани къси панталонки в нюанси на тъмно-маслинено-зелено (от Kenvelo) и черен клин. Всъщност се получи доста сладурска комбинация, особено с карираната ми вратовръзка. Естествено, не пропуснах да си взема и сивото кожено яке с капсите, и неразделните ми гривнички. Само дето кецовете ми имат отчаяна нужда от пране... Кофти. Косата ми си знаеше своето и се опита да се накъдри, но не й се получи номера, та почти през целия ден си беше приемлива ;д. О, да, и понеже се представих отлично по английски ме освободиха от домашни за утре ^^ Ии, замалко да забравя - мама ми е поръчала парфюма на Фърги! Добре де, признавам, че трябваше да повтарям като латерна, че 212-то ми е на свършване, обаче важен е жеста (: Само дето Денислав още си мисли, че го харесвам и вече проявява признаци на отбягване - момчешка му философия. Та засега не се сещам какво друго да кажа, затова, чао ^___^


Върнете се в началото Go down
Лионора Хедли-Дент
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Лионора Хедли-Дент


Female Capricorn
Брой мнения : 84
Присъединил/а се : 06.06.2010
Възраст : 28

Герой
Име: Лионора Джонатан Хедли-Дент
Години на героя: 16 години

A Reckless ROCKstar.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A Reckless ROCKstar.    A Reckless ROCKstar.  EmptyЧет Окт 14, 2010 8:13 pm

Бог да благослови Теди и брилянтната й идея за Туитър-зона. xD

Наистина, супер яко е, а и напоследък се пристрастявам към нея повече от колкото към реалния Туитър ;D. Та сега, да преминем към мен. Днешния ден може да се сметне за приемлив... Само дето Калина ми се разсърди супер гадно без никаква, подчертавам никаква причина... Ама честно казано нещо не ми пука особено, защото й се извиних сравнително мило (а обикновено никога не го правя, ако не съм наистина много виновна) и й дадох да се разбере, че това детинско поведение ми се струва тъпо и дразнещо. Така де, определено тази година няма да ме номинират за "Най-миличко захарно памуче", но пък майната му. Както можеше да се очаква от мен, по изобразително успях да разлея обилно количество туш върху чина и Александър се спука от смях докато търках чина с отчаяно изражение и повтарях "мамкатиизчистисе, мамкатиизчистисе!"... А, и учителката незнайно защо реши, че не знаем какво е това въглен, защото се изцепи "И това тук е непресован въглен, а не е лайно!". Whatever. Освен това преди училище успях да накарам Мария да се разреве от смях, като започнах да обяснявам за класната, обаче ще пусна глупостите ми като спойлер, че да не ги виждат психически неподготвените ;dd
Spoiler:
Та, това е засега. Утре имам СИП, но ще гледам да пиша след даскало.



Върнете се в началото Go down
Лионора Хедли-Дент
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Лионора Хедли-Дент


Female Capricorn
Брой мнения : 84
Присъединил/а се : 06.06.2010
Възраст : 28

Герой
Име: Лионора Джонатан Хедли-Дент
Години на героя: 16 години

A Reckless ROCKstar.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A Reckless ROCKstar.    A Reckless ROCKstar.  EmptyПон Окт 18, 2010 7:27 pm

Днес почти не усетих как от първи час стана шести... Въпреки, че с Мария си спестихме последния час (информатика), времето мина странно бързо. Естествено, времето е шибано влажно и въпреки, че ходих в салона на майка ми, за да ми направят сносна прическа, когато се прибрах отново не приличах на нищо... Мамка му! Тъпото е, че косата ми по принцип е права. Заклевам се, още този петък ще се накъдря с ролки или маша, пък да видим тогава кой е по-хитър.
Да зарежем тази работа. Впрочем, в събота седях пред компютъра до 4:30 сутринта, за да си изгледам втория сезон на Истинска кръв. Откачена съм, знам си. Амии... засега не знам какво да кажа. Иначе училището си е добре, много по-добре отколкото очаквах. Вярно, че понякога ни дават прекалено много домашни, но пък иначе е як купон. Особено по математика. Гергинова опита какво ли не, включително и да ме изкара на дъската. Мария обаче беше така добра да ми диктува какво да пиша, така че Гергинова не успя да ми тресне двойката, на която толкова се надяваше. Иначе сега не съм в настроение за писане, така че, това е засега.
Върнете се в началото Go down
Лионора Хедли-Дент
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Лионора Хедли-Дент


Female Capricorn
Брой мнения : 84
Присъединил/а се : 06.06.2010
Възраст : 28

Герой
Име: Лионора Джонатан Хедли-Дент
Години на героя: 16 години

A Reckless ROCKstar.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A Reckless ROCKstar.    A Reckless ROCKstar.  EmptyСря Окт 20, 2010 7:51 am

Понеже вчера досадният ми баща ме разкара от компютъра, днес ще си наваксам.
Неокс май ме мисли за злобна кучка. Не че ми го е казал, или намекнал, или каквото и да било но... Ох, нека първо разкажа какво се случи.
Той и Станислав Цеков се мотаеха пред нашата врата и естествено, ние с Мария небрежно минахме покрай тях. Обаче когато се връщахме и се канехме да си влезем обратно, Цеков ми бутна смачкана кутийка от кола и ми каза "Цветина, изхвърли я!", а аз го стелнах с неособено приятен поглед и му се троснах с думите "Да ти приличам на слугиня?!?" и влязох в стаята. Лошото беше, че Неокс през цялото време ме зяпаше и най-вероятно си е помислил нещо гадничко... Но както вече казах, сама съм си виновна. Аз съм идиот.
Плюс това ми написаха забележка по английски, защото с Мария сме си били писали бележки и не можахме да повторим това, което Чичева беше казала. Така че това ми е втората забележка, за която нашите все още не знаят. Не че имам някакво намерение да им казвам...
Днес имаме физическо с девети клас, затова ще гледам да съм възможно най-миличка и небрежно-забавна (както обикновено... не, не това с миличкото поведение, а небрежно-забавното xD). Ноо това ще го видим едва през... който там час ни е физическото ;д.
О, да, сега се сетих, че вчера по български стана много странно нещо. Всички се скупчиха на прозорците и започнаха да ахват и да се прехласват по нещо и най-накрая отидох да видя какво толкова, за Бога, има отвън. Оказа се, че вали само пред единия прозорец и никъде другаде. Очевидно беше, че валеше само на облак, обаче все пак беше някак готино. Тогава обаче Мария се обади и заобяснява как това било заради мен и когато я попитах какво общо имам аз с това нещо, тя ми обясни, че съм била като едно от онези анимационни героичета, които когато са в лошо настроение имат буреносен облак над главата си xD. След няколко минути обаче ми омръзна да си седя на перваза на прозореца (пък и класната ми направи доста злобна забележка), затова си седнах на чина и отново забих поглед в книгата си ("Клубът на мъртвите")... И, това е засега. Все още ми е тъпо заради Неокс... Така де, преигравам, обаче все пак... Сега обаче влизам да си взема душ, че имам модул. Довечера се надявам, че пак ще пиша ^__^

Върнете се в началото Go down
Лионора Хедли-Дент
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Лионора Хедли-Дент


Female Capricorn
Брой мнения : 84
Присъединил/а се : 06.06.2010
Възраст : 28

Герой
Име: Лионора Джонатан Хедли-Дент
Години на героя: 16 години

A Reckless ROCKstar.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A Reckless ROCKstar.    A Reckless ROCKstar.  EmptyПон Окт 25, 2010 7:49 am

What a crazy weekend.

Съботата беше страхотна! Цял ден се шлях с Мария и "дегустирахме" ябълки по случай праника на плодородието ;д. Сигурно съм изяла около половин-един килограм, но Боже, бяха адски вкусни и сочни. След като се наобикаляхме достатъчно и "случайно" минахме по местата, където се свъртат скейтърите (обаче видях само Мирослав, който караше самичък) решихме да гледаме "Американски пай" у тях. И така, отидохме, изгледахме филма, тя ми направи маникюр и отново излязохме. Бях се уговорила със Звез и Гери да излезем вечерта, затова с Мария се разделихме и се прибрах за десетина минутки, колкото да изконсумирам обилно количество шоколад и кола xD И така, нареших се, пооправих си очната линия и спиралата и дойдоха да ме викнат. И чак тогава започна интересното.
Първо минахме през няколко места, за да се съберем всички - аз, Ивайло, Звезди, Гери, Криси и Мими. Първо минахме през Токиото, където се събират метъларите. Аз бях облечена с черните си скъсани дънки, черна блузка и ефирен тъмносин потник, в комплект със сиво кожено яке с капси и изтъркани кецове и това явно е изглеждало достатъчно "авторитетно" за метъларите, та си ме приеха сравнително добре ;дд Всъщност се оказаха доста свястни хора. И така, полафихме си малко и се насочихме към крайната цел - Jukebox. Не знам защо, обаче обстановката ми напомни за Вамптазия xD Общо взето, Jukebox е единствения клуб, в който не пускат чалга. Прекарах си доста добре, предвид че музиката гърмеше здраво и почти не се чуваше какво си казваме. Освен това се засекох с Бенджи и Росмари, а после и с Дженифър и Плами... За нещастие Неокс никакъв го нямаше, а той беше една от причините да отида там.
След Jukebox се поразходихме до Flora Burger, за да се подкрепим с обилна доза картофки с кетчуп и сирене и се върнахме на Токиото. Беше си доста яко. Почти всички от компанията биха текила и бира, а аз, вярна на принципите си си останах на една юнашка глътка ром xD И така, като цяло беше много яко прекарване... За другия петък мислехме да ходим в Микрофон, където свирят рок групи от цяла България, известни и неизвестни, обаче дотогава има много време. Та, това е от мен засега, че трябва да си оправям косата ^__^
Върнете се в началото Go down
Лионора Хедли-Дент
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Лионора Хедли-Дент


Female Capricorn
Брой мнения : 84
Присъединил/а се : 06.06.2010
Възраст : 28

Герой
Име: Лионора Джонатан Хедли-Дент
Години на героя: 16 години

A Reckless ROCKstar.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A Reckless ROCKstar.    A Reckless ROCKstar.  EmptyПон Окт 25, 2010 7:56 pm

Охо, пропуснах да спомена неделното си събуждане. Ще го пусна и него като спойлер, че да не ви губя времето с глупости.

Spoiler:

А сега към лошите новини.
Днес по информатика Димитър/Неокс не си беше изключил фейсбука, и Мария седна точно на неговия компютър. И аз най-безсрамно я принудих да му отвори съобщенията, но по-добре да не го бях правила... Беше си пращал сърчица на някаква си Карина, на Пламена и на кой знае колко още момичета... Освен това вече са му казали, че си го харесвам.. Shit!
Върнете се в началото Go down
Лионора Хедли-Дент
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Лионора Хедли-Дент


Female Capricorn
Брой мнения : 84
Присъединил/а се : 06.06.2010
Възраст : 28

Герой
Име: Лионора Джонатан Хедли-Дент
Години на героя: 16 години

A Reckless ROCKstar.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A Reckless ROCKstar.    A Reckless ROCKstar.  EmptyСъб Окт 30, 2010 12:07 pm

Последни скандални новини от цирка, който се води мой живот: Неокс. Ходи. С. Пламена.
И имаха наглостта да започнат да се прегръщат и целуват пред мен, при условие, че и двамата знаеха, че си харесвам Димитър. Да не говорим за Бенджи, Иван, Мартин и Миро, който нахокаха Димитър и му казаха, че щял да ме разплаче (пълна ЛЪЖА, аз по правило НЕ плача, особено пред хора!). Неокс само се ухили самодоволно и не им обърна внимание... Беше супер конфузно, особено като Мартин се изцепи (така, че Димитър да го чуе) "Сега да не почнеш да режеш вени, моля те" и се захили тъпо... Само Миро ме погледна мило и ми каза "Ама наистина недей да правиш глупости заради... *поглежда към Димитър и Пламена*". И го каза тихичко, за разлика от Мартин.
Естествено, отвърнах с убийствен поглед на мазнишката усмивка на Неокс (тъпака обаче май не ме видя) и с уж приятелска усмивка на мазнишката усмивка на Пламена. Тя поне ми се води нещо като приятелка, та нямаше да е честно да правя драми за момче, което дори не ме харесва... Добре де, тя е хубава, русичка и печена, но по отношение на момчетата е пълна помиярка (нищо лично) и би тръгнала с всеки. Да не говорим, че именно тя каза "Неокс е много зле, по-добре изобщо не се захващай с него" когато разбра, че го харесвам. Малко лицемерно, не мислите ли? Слава Богу, че съществуват 1) шоколада; 2) чело метълът (в чатсност Apocalyptica) и 3) страхотните приятели(пример: Пети, който като научи за Димитър и Пламена каза "Ама тоя значи е супер тъп, за да знае, че го харесваш и да тръгне с ПЛАМЕНА!"), включително и вие, заради окуражителните ви коментари ;) *huggy*.
Освен това в четвъртък Пламена, Дженифър и Мартин, а и Неокс отсътваха, за да пушат трева у Мартин... поне така казаха Иван и Бенджи. Whatever. И най-тъпанарското е, че една частица от мен отказва да се съобрази с фактите и все още смята Димитър за абсолютен сладур. (Мария не ми помогна особено с думите "Жалко, щяхте да си отивате супер много - и двамата сте няк'ви перковци..."). Е, може би има надежда и за мен, защото ако се вярва на Калина, братовчед й (особено секси и най-вече свестен индивид от десети клас ;д) ме харесва... Та като стана въпрос за мен, май съм хванала някаква отвратителна хрема, от която вдигаш температура, става ти гадно и носът ти сякаш блокира... И не, не съм lovesick. Става въпрос за съвсем реална, гадна настинка. Затова се простих с ходенето в "Микрофон" вчера, но пък трябваше да изтърпя дъълга вечеря с едни англичани, които имат вземане-даване с тате. И така, оказах се приклещена между малката ми сестричка и Линда, която направо ми продъни ушите... Сериозно, тая жена е много шумна, прекалено даже. Обаче ни разположиха така, че Джанет, която ми е най-интересна и винаги има страхотни истории за разказване (и страхотни предложения да й гостувам в Англия, защото от две години е вдовица, няма деца, а и вече си е старичка, но пък каза, че много обичала компанията на млади хора в голямата й къща някъде из Северен Йоркшир) беше най-далеч от мен и успяхме да си поговорим за по-малко от десет минути, но обеща, че ще дойде пак около Великденските празници. Така че тя и огромната палачинка с много шоколад, скрита под сметана и всякакви свежи плодове бяха единствените хубави неща на вечерята. А като си гледам здравословното състояние, най-вероятно ще се простя и с ходенето в "Jukebox" довечера...
Върнете се в началото Go down
Лионора Хедли-Дент
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Лионора Хедли-Дент


Female Capricorn
Брой мнения : 84
Присъединил/а се : 06.06.2010
Възраст : 28

Герой
Име: Лионора Джонатан Хедли-Дент
Години на героя: 16 години

A Reckless ROCKstar.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A Reckless ROCKstar.    A Reckless ROCKstar.  EmptyЧет Ное 04, 2010 8:32 am

Когато човек няма късмет, това е положението.

Не мога да повярвам в колко неловка ситуация изпаднах. В междучасието преди физическото аз, Мария и Мъри бяхме на гребена на лигнята. И така, Мъри изтича в съблекалните, а аз се свих до един стар прашен шкаф, за да изскоча като последната откачалка и да уплаша Мария xD Мария нямаше как да ме види, но за сметка на това всеки, който излизаше от салоне можеше. И изведнъж - БАМ! - Пламена и Неокс се появяват, държейки се за ръчичка и ме заварват нелепо свита до шибания шкаф. Естествено, пламнах като презрял домат и преди да измисля сносно извинение и да замажа небрежно ситуацията (например "Хей, Плами, изгубих си любимата ми обица, онази черничката, да си я виждала някъде?") Мария се зададе, хилейки се като идиот. И докато си мислех "Отвори се, земьо, погълни ме!" съвсем инстинктивно изскочих пред нея и се засмях "небрежно", а тя, предателката, почти не ми обърна внимание. Естесвено, нямаше как да не чуя коментара на Пламена ("Еегаатии я ууплаашии, моомчеее...")...
Освен това пред целия клас се разигра мръсна малка драмичка... Първо, в едно от предишните междучасия Пламена пошушна на Мартин дали има трева (не съм подслушвала, честно, просто Пламена нямаше откъде да знае, че имам такъв слух xD). След това, по физическо Мартин събираше пари - имал само два лева, а му трябвали пет. На нас с Мъри веднага ни стана ясно за какво са му... Накрая ги събраха заедно с Пламена и Дженифър и се усмириха замалко.
И така, докато другите играеха физическо, аз и Пламена седяхме една до друга и си говорехме. Някъде към края на часа Неокс пристигна и застана пред Пламена и й каза "Хайде", а тя се изцепи "Ама това междучасие ли? Ама аз сега не искам... Имам час при една много злобна...". Той обаче я погледна със сините си очички и сваляческа усмивка и започна да я увещава... А аз през цялото време стоях и слушах тъпия им разговор. Слава Богу, Мъри забеляза в каква ситуация се намирам и дойде до мен, хвана ме за ръката и ме издърпа с думите "Хайде де, Цветс, идвай!". Щом се отдалечихме достатъчно я прегърнах и й казах "Миииличката Мъри, обичам те, спаси ми живота! xD" После, след като часа ходихме до съблекалнята, взехме си багажа и Мъри обяви на висок глас "Ама, Цветс, ще минем през предния двор за да си взема дъвка". И така, почти минахме двора, когато Мъри ми нареди да забавя темпото. С периферното си зрение мернах Неокс и Мартин да отивам към пейките при фонтана до задния вход, където двама подозрителни типове ги чакаха, а ние имахме перфектен изглед. Обаче беше прекалено подозрително да спрем и да се правим, че си говорим, и то на средата на пътя, брилянтният ми ум се задейства (xDDD). Спрях рязко и се изцепих "Изчакай, връзката ми нещи се уплете" и така постояхме докато си подръпвах връзките на кецовете (Коментара на Мъри - "Ууу, добра си!"). След това си продължихме пътя в стил "ни лук яли, ни лук мирисали", както би се изразил братовчед ми ;д
В следващия час (по английски) трябваше да седя до Пламена (знам, знам, съдбата има извратено чувство за хумор). Не стана нищо интересно, освен дето Марин закъсня и изглеждаше леко замаян, а веднага след като би звънеца Плами и Дженифър и Мартин се изнизаха от стаята преди изобщо някой да ги забележи ;dd... И така. Не че имаше нужда да пиша цялата тази простотия, но ми подейства добре, когато я написах xDD И така, засега спирам да ви занимавам с глупости, че искам да си лакирам ноктите най-накрая ^^
Върнете се в началото Go down
Лионора Хедли-Дент
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Лионора Хедли-Дент


Female Capricorn
Брой мнения : 84
Присъединил/а се : 06.06.2010
Възраст : 28

Герой
Име: Лионора Джонатан Хедли-Дент
Години на героя: 16 години

A Reckless ROCKstar.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A Reckless ROCKstar.    A Reckless ROCKstar.  EmptyВто Ное 16, 2010 9:29 am

Дообре. Първо да успокоя Теди, че форума изобщо не е за триене. Просто напоследък нямам много време... А сега да започна с глупостите.
Първо, класната ни е зла вещица. Отвратителна е. Аз, Мъри, Бенджи и Иван си говорехме, това го признавам. И не пишехме. И аз си рисувах някакви пънкарчета в тетрадката, да. Обаче не бяхме само ние, по дяволите! Аз поне давах едно ухо на това, което говори, за разлика от 99% от останалите, които дори не й обръщаха внимание. Да не говорим, че само аз от класа имам шестица... И какво стана накрая? Развика се на нас с Мъри и ми каза "А, и Цветина, очаквам довечера да ми се обади родител.", при което просто откачих и както съм си прекалено импулсивна, направо си се развиках: "Това ИЗОБЩО НЕ Е ЧЕСТНО!!! Аз поне СЛУШАХ какво говорите, ЗА РАЗЛИКА ОТ ОСТАНАЛИТЕ ОТ КЛАСА *красноречиво посочвам Калина и останалата редица, скупчили се около един чин без да спират да говорят* И ВСЕ ПАК МОИТЕ РОДИТЕЛИ ТРЯБВА ДА СЕ ОБАЖДАТ? НЕ..." , а злата вещица ме сряза с думите "Ти ще млъкнеш ли НАЙ-НАКРАЯ?". Слава Богу, че беше Мъри, която ме ощипа, иначе наистина щях да си изпусна нервите докрай... а това нямаше да завърши добре. Особено като се има предвид, че вече имам три забележки, което според правилника си е за наказание. Пък и класната е луда, а и беше предварително ядосана, защото избягахме от часа й... обаче се върнахме поради простата причина, че повечето от нашия клас понякога са големи овце - една зубърка тръгна да се връща, след нея още една, още две след тях, за да не са по-назад и хайде - целия клас обратно. Мартин хубаво им се развика, че бягството трябва да стане в рамките на 30 секудни, а не цяло междучасие да се спори кой тръгва и кой не. Същия този Мартин по време на часа мина поотделно до всеки, за да предложи днес да избягаме петия час (при вещицата), така че днес ни чака масивно runaway.

P.S. Не че съм такава бунтарка по принцип...

P.S.S. Димитър Капалди/Дрю (ne0x) е необвързан.

Едит (17 ноември)P.S.S.S. А, не, току-що се обвърза.
Върнете се в началото Go down
Лионора Хедли-Дент
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Лионора Хедли-Дент


Female Capricorn
Брой мнения : 84
Присъединил/а се : 06.06.2010
Възраст : 28

Герой
Име: Лионора Джонатан Хедли-Дент
Години на героя: 16 години

A Reckless ROCKstar.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A Reckless ROCKstar.    A Reckless ROCKstar.  EmptyСря Ное 24, 2010 8:44 am

   Хей-хей. Отдавна не съм ви занимавала с глупостите си, затова ще наваксам. 
Напоследък почти не ми се е случило нищо гадно, което е все някакъв напредък ;дд. Освен четвъртата ми подред забележка, написана от злобарката Ина. Ама тази изобщо не си я бях заслужила, честно. Просто Бенджи ме питаше за отговорите на няколко от въпросите, а сме приятели и е тъпо да го отрежа. И накрая какво стана? Злобната кучка ми взе контролното и ми написа "Нарушава дисциплината в час; пречи за провеждането на контрлна работа". И сега ако някой ми каже че е честно, ще му отхапя главата, заклевам се. Само не разбрах как тихичкото подсказване пречи на провеждането на тъпото контролно. Уатевър. След това ми беше адски трудно да седя на едно място мирно и да мълча - ами, просто не го мога. Започнах да си драскам по чина, а Ина ми се сопна "И за това ли искаш забележка?". Зла е тя, зла. А класната се обади у нас и нахалната ми сестричка вдигна. Слава Богу, домашния ни телефон е безжичен (не знам дали така се казва ;дд), та успях да го грабна навреме и започнах да замазвам положението. По дяволите, толкова съм добра, че класната се ядоса и ми затвори ;дд.
   Обаче по принцип не е толкова зле, даже си е забавно. Вчера например ядох палачинка от "Тихия кът" - най-добрия ресторант в града (така де, в едно от селата близо до града, обаче бие рекордите по популярност и вкусна храна.. а и отвориха втори ресторант, вече в града) и то в голямото междучасие. Беше мнооого вкусна, с много шоколад и цяла плодова салата върху нея - ябълки, банани, киви, мандарини, портокали и какво ли още не, обилно поляти със мнооого сметана и кокосови стърготини ;дд. Трябва да вземем по-често да си поръчваме храна оттам за голямото, защото точно това направихме - обадихме се и си поръчахме палачинки за 3 часа xD За сметка на това "Б" клас ядоха и пържени картофи, и картофи "Мюнхен", ама нали са лакоми и до следващото междучасие нищо не остана, а ние с Мъри се надявахме да си похапнем и от картофите ;д.. 9 клас си поръчаха семейна пица от пицария "Уест" и още сума ти неща, та когато с Юлето ходихме до Пепи (собственика на закусвалнята, която е в двора) да си искам вилици или лъжици на мен и Бенджи Николай ми предложи ориз ;д. Симона пък се включи с хаплива забележка за палачинката ми (на шега, естествено), обаче ne0x й се скара ;д... Неокс, Неокс, като заговорихме за него - този човек тича адски смешно - "като нае*ан заек", както поетично се изрази Мъри. Ии засега спирам, че както е тръгнало, ще изпиша сума ти глупости... Само да кажа, че днес вероятно и ние ще си поръчваме пица, но още по-вероятно аз няма да ям, защото съм вегетарианка, а останалите от класа сто процента ще искат месо върху пицата ;дд.
   Това беше от мен, Цветина Нортман, вашия репортер за днес, очаквайте късните новини, където ще научите за развоя на събитията, защото сега ще трябва да уча за the types of adverbs. Peace. 


P.S. Защо, за Бога, добавих последното изречение?!? xD
Върнете се в началото Go down
Лионора Хедли-Дент
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Лионора Хедли-Дент


Female Capricorn
Брой мнения : 84
Присъединил/а се : 06.06.2010
Възраст : 28

Герой
Име: Лионора Джонатан Хедли-Дент
Години на героя: 16 години

A Reckless ROCKstar.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A Reckless ROCKstar.    A Reckless ROCKstar.  EmptyСъб Яну 08, 2011 11:12 am

о.О Колко отдавна не съм писала тук, направо се засрамих blush За сметка на това обаче сега ще си наваксам...
Както винаги, не пропускам случай, в който мога да се изложа. Например на втори януари, когато с Мариана цял ден бяхме навън. На площада пред арката имаше страхотна сцена, където беше програмата за Нова Година и след като се постъмни и запалиха светлините и украсите ние с Мъри решихме, че ще е много забавно да се качим на сцената и да изнасем концерт пред многобройната публика (разбирайте пред малкото хора, които минаваха през площада)... И стана тя, каквато стана. Мъри пусна T.N.T и както си се бяхме разлигавили, взехме да се преструваме, че свирим. И така, докато се заливахме от смях и Мариана обикаляше сцената в някаква нереална имитация на Ангъс Йънг, аз най-нахално копирах запазената марка на Хейли Уилямс (headbanging). Така че, преставете си за какво ставаше въпрос (после ми се схвана вратът)... Изведнъж какво забелязвам - Димитър и скейтърите. Естествено, идеше ми да потъна от срам в земята и се получи нещо като:
Аз:Мацинке, броя до три и дискретно се махаме.
Тя: *продължава да се размята като луда* Хахаха, защо деее?
Аз: Мариана, ВЕДНАГА!
Тя: Ама защ... Ей, тва не е ли Димит...
Аз: *хващам я за лакътя и я издърпвам от сцената*
Наистина, щях да умра от срам... След това небрежно си седнахме на арката с уверено поведение, сякаш не сме се размятали по сцената като пълни откачалки... Скейтърите ни подминаха, естествено, само Мартин дойде да ни види и когато го помолих да ми каже, че не са ни видяли на сцената, той каза "А, не, само Мите" с такъв успокоителен тон, че ми се дорева. xDD После пък се ядосах, защото Димитър се държа, все едно ни няма, а само няколко дни по-рано ми пращаше поздрави по Ерик... и дори имаше наглостта да ми напише sms ("Ne0x:tsveti happy new year (hug)").. После пък Боги дойде при нас (заедно с него и унизителна случка номер две). Поразходихме се из града, поговорихме си и нещо стана дума за Мартин Мастерс. Останалото ще го напиша като диалог, че просто нямам думи, с които да го опиша.
Аз: Ауу, той е мнооого хубав xD... Ей, Боги, искаш ли да ме запознаеш с него?
Боги: *бърка си в джоба*
Аз: Боогиии, ще ме запознаеш лии?
Боги: *вади си телефона и набира някой*
Аз: Ох, Благославе, сега ако и ти ще ме игнор...
Боги: Ало, Фокси, тука има едно момиче, дето иска да сее запознаеш с нея... Ъ? А, да, ей сега ще ти я дам...
А аз стоях и премигвах на парцали - направо не ми се вярваше че прави нещо толкова тъпо xD Опита се почти насилствено да ми пробута телефона си, и за да е напълно неловко се изцепи "АМА 'АЙДЕ БЕ ЦВЕТИНА, БЕ, СМЕТКА ВЪРТЯ"... Направо щях да го убия намясто, а той най-нахално започна да си говори с него за мен и то в мое пристъствие ("Да... Да... Еми, да.... Да, хубава е.. Абе твоя любим набор е... *забелязва как го гледаме с Мъри* Ъъъ, добре, после ще си говорим"). Оттук натам няма какво повече да говоря за това xD
Иначе от училището не се оплаквам. Освен от класното по български, на което май не направих много, още повече че есето ми беше нещо като 2 изречения, разтегнади до 20.
Върнете се в началото Go down
Лионора Хедли-Дент
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Лионора Хедли-Дент


Female Capricorn
Брой мнения : 84
Присъединил/а се : 06.06.2010
Възраст : 28

Герой
Име: Лионора Джонатан Хедли-Дент
Години на героя: 16 години

A Reckless ROCKstar.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A Reckless ROCKstar.    A Reckless ROCKstar.  EmptyВто Фев 08, 2011 3:07 pm

Ох, като съм обещала снимки - обещала съм... Заповядайте:
Цък и цък и цък, ама втората стана доста тъпа, а на третата не обръщайте внимание на факта, че не съм оправяла леглото и е покрито с 365486324821 дрехи xD... Не съм ги едитвала с никакви програми, апаратчето ми така си снима ^^
Върнете се в началото Go down
Лионора Хедли-Дент
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Лионора Хедли-Дент


Female Capricorn
Брой мнения : 84
Присъединил/а се : 06.06.2010
Възраст : 28

Герой
Име: Лионора Джонатан Хедли-Дент
Години на героя: 16 години

A Reckless ROCKstar.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A Reckless ROCKstar.    A Reckless ROCKstar.  EmptyСря Фев 09, 2011 2:33 pm

Добре де, защо имам чувството, че проклетия Димитър има пръст във всичко гадно на тоя свят? Първо Мария, която с целия си акъл качи възможно най-грозната ми снимка която може да съществува във Фейсбук, после на тъпия Денислав Хефнер му хрумва да я качи на стената на Димитър, защото, цитирам "tova momiche prilicha na tebe"?!?! ARE YOU FUCKING KIDDING ME?!?!?!?!?!?! Да не говорим за коментарите...
Spoiler:

Нямам какво друго да кажа... Като му пиша да я изтрие, се прави на ударен и не ми отговаря... Тоя пич ме мрази, сигурна съм. X_X

P.S. God bless прекрасната Мъри, която винаги е готова да спаси положението <3

P.S.S. Аа, Димитър я махна най-накрая... Въпреки че все още си мисля че ме мрази...
Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Лионора Хедли-Дент
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Лионора Хедли-Дент


Female Capricorn
Брой мнения : 84
Присъединил/а се : 06.06.2010
Възраст : 28

Герой
Име: Лионора Джонатан Хедли-Дент
Години на героя: 16 години

A Reckless ROCKstar.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A Reckless ROCKstar.    A Reckless ROCKstar.  EmptyПет Фев 11, 2011 9:08 pm

We are the champions
We are the champions
No time for losers
'Cause we are the champions
of the world!



Оооу йес, ЕГ взеха купата по баскетбол! ШАМПИОНИ! egyptian URA! The Best
Така, сега да поясня. Днес ни освободиха от втори и трети час, за да ходим на стадион Осогово (само на няколко минути от училището) и да гледаме финала. Всички бяхме супер развълнувани и през целия път до стадиона обсъждахме как ще размажем ПМГ :D. Освен това бяхме най-яката агитка EVER! Целия клас, заедно с 9 а бяхме накацали на горния балкон и прегракнахме от викане, Янев носеше вувузела, а ние носехме тениски "I <3 ЕГ". Постоянно подкрепяхме отбора... А, отбора - те бяха просто велики! Сериозно, тия момчета могат да играят баскетбол. Целият мач мина като филмите - момчетата играха като истински звезди, а ние крещяхме и скачахме... Супер ни беше кеф, когато биха - всички скочиха на крака и започнахме да подскачаме и да викаме (че дори да показваме среден пръст на ПМГ, което няма да коментирам), спуснахме се надолу и започнахме да прегръщаме и поздравяваме момчетата, всички бяха в еуфория, дори треньора се просълзи от радост. Освен това нашият отбор бяха 18645203 пъти по-секси от математиците xD След мача пак бяхме много развълнувани... Янев каза, че са липсвали само мажоретки и че следващия път аз, Плами и Джени, понеже сме били атлетични, трябвало да изпълняваме тази роля :D

P.S. Знам, че написаното по-горе е леееко безсмислено, но, Боже, всяка сутрин ставам в 6.15 и сега ми се спи зверски, но съм си пуснала A Nightmare on Elm Street и изобщо не възнамерявам да си лягам след този филм...
Върнете се в началото Go down
Лионора Хедли-Дент
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Лионора Хедли-Дент


Female Capricorn
Брой мнения : 84
Присъединил/а се : 06.06.2010
Възраст : 28

Герой
Име: Лионора Джонатан Хедли-Дент
Години на героя: 16 години

A Reckless ROCKstar.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A Reckless ROCKstar.    A Reckless ROCKstar.  EmptyЧет Мар 10, 2011 6:27 pm

ОБОЖЕОБОЖЕОБОЖЕОБОЖЕОБОЖЕОБОЖЕ!!!
A Reckless ROCKstar.  Tumblr_ldex662BRh1qcy97k


A Reckless ROCKstar.  Sonisphere2011
SLIPKNOT. APOCALYPTICA. ALICE COOPER. IRON MAIDEN. MASTODON. 21 ЮЛИ!
Не мога да повярвам! Първо AC/DC, a сега и това... НАЙ-ЛЮБИМИТЕ МИ ГРУПИ НА СВЕТА (Слипнот и Апокалиптика) и едни от най-добрите ЕВЪР (Алис Купър, Айрън Мейдън) ЩЕ ИДВАТ В БЪЛГАРИЯ! Не знам как ще живея, ако не ги видя на живо... О, Боже, КОРИ ТЕЙЛЪР <3
Така, знам, че ги дрънкам някакви несвързани, обаче от момента, в който разбрах за Слипнот и Апокалиптика (и Алис, и Мейдън) направо откачих. Честно ви казвам, щях да заплача от радост, което не ми се случва толкова често xD Няма да ви описвам в каква еуфория съм и как само чакам баща ми да се прибере за да си изпрося билет (за жалост, Слипнот заемат второ място в списъка му "Сатанисти, които дъщеря ми НЕ трябва да слуша за нищо на света"... Поне имах късмет че споделяме обща страст към Диси).
А, и за да не е пълен спам, ще добавя и малко инфо от последните дни. Нямаше много awkward moments, да не повярваш, но пък не е и като да е нямало. Само дето утре половината клас е на състезание по лека атлетика, а пък останалите не ни пускат. Следователно Мъри, Мария и още куп приятелчета няма да ги има. Следователно оставаме аз и Плами, всичко останало - момчета, в частност един-двама идиоти и няколко пича. А, да, и Моника и Станка и Ники Кънчев, ама тях кой пък ги брои... Изобщо не ми се мисли колко ще е приятен деня, но все пак, надеждата умира последна* xD


*Обикновено когато някой каже такова нещо го поздравявам с това, ама ми се стори малко тъпо сама да се контрирам ;д
Върнете се в началото Go down
Лионора Хедли-Дент
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Лионора Хедли-Дент


Female Capricorn
Брой мнения : 84
Присъединил/а се : 06.06.2010
Възраст : 28

Герой
Име: Лионора Джонатан Хедли-Дент
Години на героя: 16 години

A Reckless ROCKstar.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A Reckless ROCKstar.    A Reckless ROCKstar.  EmptyПет Апр 22, 2011 2:37 pm

Пиша в тази темичка доста по-рядко отколкото ми се иска. И доста по-големи глупости, отколкото ми се иска (така де, в главата ми всичко звучи по-добре Biggrin)

И така, ще ви споделя с какво се занимавам в последно време Biggrin Хм.. във вторник ходих на Мис и Мистър Езикова Гимназия, което се оказа страшен купон. Участниците бяха големи пичове, скечовете бяха доста забавни, направиха страхотно шоу... О, да, и свириха Nightkiss. Направо разбиха публиката - бяха изключително добри, и барабанист им беше не друг, ами Дени (бившия ми). И така, след като шоуто приключи и всички си затръгваха, аз и Сани поостанахме. Обадих се на Дени да дойде, след това се промъкнахме на претъпканата сцена да поздравим участниците. Момчетата (и момиче ;д) от Nightkiss се върнаха на сцената да си оправят китарите и да си вземат усилвателите, и аз не пропуснах да им кажа че са били страшно добри и много са ми харесали Biggrin След като Дени се появи, отидох да го гушна, да му кажа, че е бил страхотен... и да му взема палките xD Въпреки видното си нежелание накрая ми ги подари, ама не искаше да се подпише на тях хили се и докато хората се мотаеха по сцената, аз най-безцеремонно си седнах за барабаните и започнах да дрънкам, докато Дени и Сани се хилеха до мен... Накрая обаче киселия звуков оператор ми се озъби "Барабаните не са за игра, 'айде довиждане!" та бях принудена да прекратя "великия си концерт" :д Пети ми предложи да отида с него и още няколко негови приятели на билярд, но аз дискретно отказах, защото беше очевидно че на другите момчета им е някакво такова неловко в мое присъствие и се прибрах със Сани, Глори и Цветелина.
Вчера също беше купон, защото след първия час повече от половината клас решихме да си бием шута и аз, Мъри, Мария, Кали, Софи и Александрина ходихме до поликлиниката, за да си вземем бележки. Аз и Мъри се паднахме при един изключително печен доктор, който си ни написа бележките, пожела ни приятно кафенце и весели празници и не ни направи абсолютно никакъв проблем. И така, отидохме на Mystic, кафенето с най-яките диванчета EVER и го тодадохме на тотален ларш... Аз си се бях облегнала на Мъри и на Кали, четях си модни списания и пийвах горещ шоколад - пълното блаженство :D По едно време дойдоха Мартин и Джена и пиха бира, като Мартин усърдно се опитваше да ме накара да пия бира, но, не - както съм споменавала и преди, имам си принципи. След като поседяхме няколко часа на Mystic, макар и неохотно, аз и Мъри трябваше да ходим до училището да дадем на класната пари за охрана (въпреки, че, мен ако питате, не наемат ли някой секси, леко мускулест батко, който да седи небрежен при входа, би трябвало да ни върнат парите Biggrin) и направо й дадохме и белжките... А, и след това госпожата беше решила да ни пусне по-рано (така де, да пусне тези, които останаха на даскало) и се прибирах с Ерик, Сашето и Ачо... И така, това е от мен засега ^^




P.S. Сега видях, че в блога на Найткис има клип на едно от изпълненията им - https://www.youtube.com/watch?v=oxMvwQaidnw&feature=related енджой :д
Върнете се в началото Go down
Лионора Хедли-Дент
Новодошло потребителче.
Новодошло потребителче.
Лионора Хедли-Дент


Female Capricorn
Брой мнения : 84
Присъединил/а се : 06.06.2010
Възраст : 28

Герой
Име: Лионора Джонатан Хедли-Дент
Години на героя: 16 години

A Reckless ROCKstar.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A Reckless ROCKstar.    A Reckless ROCKstar.  EmptyПет Юни 10, 2011 3:43 pm

Направо не ми се вярва, че пак пиша в добрата си стара темичка ♥️ от толкова време все се канех да пиша, и проклетият мързел все ме спираше хили се

Като за начало, схемата ми за спане е тотално прецакана, особено тази седмица. В неделя си легнах в 5 сутринта и станах в 5 вечерта, след което не можах да спя цяла нощ и просто чаках да стане 7 часа сутринта в понеделник, за да отида на училище. Естествено, цяла нощ си бях адекватна, в 5 сутринта ядох пица, в 6 без 20 си взех душ, после снимах изгрева, после се обадих на Ерик за да го събудя (той ме помоли, естествено ;д)... Но щом стана 7.00, сънливостта, която така и не ме споходи цяла нощ/сутрин, се прояви в най-силната си форма и в училище цял ден бях като пълно зомби. И общо-взето нито една нощ от цялата седмица не съм спала пълноценно.
След това, във вторник карахме колела с Мария и Мариана, като първоначалния план беше да караме до Ябълково, което е на 5 км от града... Е, в крайна сметка карахме до Ръждавица, което на отиване и връщане беше повече от 30 км. Т.е. карахме 4 часа без прекъсване, освен като брахме череши в едно от селата по пътя. Като се върнахме, бях смазана... Но това далеч не беше най-лошото. В сряда сутринта коленете ме боляха до смърт, буквално. Едвам сдържах сълзите от болка. В крайна сметка майка ми ми даде някаво лекарство, легнах си отново и когато се събудих бях по-добре. :D
Днес в училище беше някакво нереално яко. Имахме 7 часа английски, и през всичките гледахме филми - Чичева си донесе лаптопа, и вместо да ни мъчи с упражнения просто ни пусна филми с английски субтитри. Първо гледахме Beastly, което беше хубаво, но не особено интересно. Четвърти и пети час гледахме The Knowing, което вече си беше наистина вълнуващ филм... По математика имахме заместничка, така че реално погледнато гледахме "Двама мъже и половина" на лаптопа на Иван, вместо да решаваме задачи. След това ни освободиха от последните 2 часа английски, и за финал на всичко имахме испанска фиеста в двора ,която се оказа доста забавна. Имаше испанска музика, испанска храна (ВКУСНА испанска храна), испанци и всякакви подобни... Даже успяхме да влезем в новините - цък хили се Хмм, какво друго да ви кажа... А, да, довечера съм на премиерата (т.е. кюстендилската премиера ;д) на "Карибски пирати: В непознати води" от 21:20 Супер доволен И... това е.

P.S. Уф, вече един пост не мога да напиша като хората. Дано музата ми вземе да се върне в най-скоро време, иначе ще има саморазправа хили се
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





A Reckless ROCKstar.  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: A Reckless ROCKstar.    A Reckless ROCKstar.  Empty

Върнете се в началото Go down
 
A Reckless ROCKstar.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
роулплей форум :: Забавление :: Лична зона :: Twitter zone-
Идете на: